TakTO Finanse

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Takto finanse firma pożyczkowa

takto finanse siedziba firmy
Ocena: {mainvote}
Kwota pożyczki: 500 - 10000
Wiek: od 18 do 75 lat
Darmowa pożyczka: NIE
Okres pożyczki: od 6 do 36 miesięcy
Sprawdza BIK TAK
Sprawdza BIG TAK
Credit Check TAK
Możliwość rat TAK
Przedłużenie NIE
Czas oczekiwania kilka dni
 

Stosunkowo niedawno działająca na rynku pożyczek, założona w 2013 roku weszła na rynek dosyć mocno oferując, jako jedna z pierwszych, pożyczkę do 10 tysięcy zł. Taka kwota do dziś jest osiągalna w niewielu firmach pożyczkowych.

Jednak firma ma dłuższą historię - Takto finanse SKA to dawna Pro Collect sp. z o.o., a ta zajmowała się skupem wierzytelności i należała do grupy Ultimo. Pracowników tej ostatniej firmy niektórzy mieli okazję poznać gdy na czas nie regulowali swoich należności, gdyż prościej mówiąc zajmuje się windykacją zadłużeń. Zatem na tapecie firma pożyczkowa mocno związana z firmą windykacyjną. Jak mocno? Wystarczy odwiedzić siedzibę firmy Takto Finanse, choćby wirtualnie.

Strona firmy jest moim zdaniem wykonana na przyzwoitym poziomie; minimalistycznie ale bardzo czytelnie. Jak przystało na pożyczki internetowe na stronie startowej rzuca się w oczy kalkulator kredytowy. Na stronie znajdziemy informację, że od pożyczki można odstąpić w ciągu 14 dni, ale mimo szczerych chęci nie znalazłem żadnego regulaminu udzielania pożyczek, co mnie zdziwiło.

Oferta pożyczki w TakTo Finanse.

Ile można pożyczyć w firmie Takto? Od 500 zł do 10000 zł na okres od 3 miesięcy do 3 lat. Firma zmienia warunki pożyczki, chociażby pod względem okresu kredytowania, który jeszcze niedawno wynosił 24 miesiące. RRSO takiej pożyczki w zależności od kwoty i terminu spłaty to od 79,55% do 846,28%. Koszt takiej pożyczki ciężko oszacować, biorąc pod uwagę fakt, że na stronie znajdziemy informację o indywidualnym ustalaniu ceny dla każdego klienta.

Gdy już wypełnimy formularz kredytowy skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy i dalsza część procedury przebiega telefonicznie. W tej formie możemy również sfinalizować umowę, jeśli wykonamy przelew weryfikacyjny (1 grosz) i prześlemy skany dokumentów. W innym wypadku najpierw trzeba poczekać trzeba na kuriera z umową, który odbierze również kopie dokumentów.

Pożyczka w Takto nie jest pożyczką szybką; na kontakt telefoniczny poczekamy do 24 godzin, a pieniądze znajdą się na naszym koncie najwcześniej po 48 godzinach. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że firma urzęduje od poniedziałku do piątku. Nie jest również pożyczką dla każdego, czemu ciężko się dziwić zważywszy na rodowód spółki. Każdy klient jest weryfikowany w wszystkich bazach dłużników BIG (KRD, ERIF i INFOMONITOR), nie obędzie się również bez sprawdzenia BIK-u i Bankowego Rejestru oraz, co oczywiste, spisu klientów firmy ULTIMO.

Jak chwali się firma – akceptuje złą historię kredytową, byle klient nie miał bieżących problemów z regulowaniem należności. Minimalny wymagany dochód to 500 zł i może on być potwierdzony np. wyciągiem z konta.

Wypłatę pożyczki otrzymujemy na konto bankowe lub pocztą (za tą drugą opcję pobierana jest dodatkowa opłata).

Porównanie kosztów pożyczki 500 zł na 3 miesiące
firmarataRrsoJak zamówić
Takto 240 846,20% Wniosek
InCredit 225 624,69% Wniosek
SMS Kredyt 225 535,37% Wniosek
Porównanie kosztów pożyczki 5000 zł na 12 miesięcy
firmarataRrsoWniosek
Takto 658 147,23% Wniosek
Zaimo.pl indywidulanie indywidualnie Wniosek
InCredit 750 88,75% Wniosek

Jak widać w powyższych zestawieniach RRSO symulowanych pożyczek wydaje się zaniżone, a brak konkretnej informacji o kosztach nie pozwala do końca oszacować ile finalnie zarobi na nas firma Takto.

takto pożyczka siedziba

Opinia o pożyczkach chwilówkach w TakTO

Ocena: {mainvote}
Dokładna nazwa firmy: TAKTO Finanse Sp. z o. o.
Siedziba firmy: ul. Braniborskia 58- 68, Wrocław
Strona Internetowa: www.taktofinanse.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny: 22 456 3000
Godziny pracy Pon.-Pt.: 08:00 - 21:00
KRS: 0000595762
Tags:

Komentarze   

Mateusy
0 #2 Mateusy 2015-09-24 20:45
cyz moge starac sie o poyzcyke mam rente na 5 lat kwocie 1650 prosye o tel 887(...)
Cytować
Ewelia
0 #1 Ewelia 2015-03-06 10:54
Tak to wymaga mase dokumentów,to banki rządają mniej o połowę,niż ta firma.Teraz doszlo,że potrzebny jest PIT 11 LUB RMUA do tego zaświadczenia o zarobkach,rachunki za media nie starsze niż miesiąc,pełne 3 wyciągi bankowe,3 wyciągi za wpływy z wynagrodzeń. Ja w ubiegłym roku to wysłałam ale wtedy nie potrzebowali PITU JAK I RMUA i tak nie dostałam pożyczki,stale coś im nie pasowało,stale trzeba było coś dosłać,by stać się dla nich wiarygodnym,wypłacal nym klientem.Pożyczki przyznają z dystansem,nie każdy otrzyma kasę.Firma ściemia jak może,czlowieka wprowadza w błąd. Nijak nie idzie z nimi dojść do porozumienia.Tydzień temu ponownie spróbowałam u nich zawnioskować,owszem weryfikacja przebiegła pomyślnie,oferta przyznana kurier przywiózł umowę zabrał zaświadczenie oraz skan dowodu,a teraz dzwonią,że chcą PIT 11 jak nie PIT to RMUA. JESZCZE PÓŹNIEJ DOJDZIE,ŻE POTRZEBNE WYCIĄGI BANKOWE,RACHUNKI ZA MEDIA.FIRMA NIE JEST WIARYGODNA FINANSOWO.NIE MA O NIEJ WIELU OPINI POZYTYWNYCH,SAME NEGATYWY A DOBRE OPINIE WYSTAWIAJĄ ONI SAMI. JUZ O 100 RAZY WOLĘ Aasa Polska (centrum.chwilowkowe.pl/wez-pozyczke/aasapl),która udziela pożyczki do 2000 zł,teraz ma być do 3000 zł,korzystam z ich usług i wiem,jaka to firma wiarygodna,rzetelna. u nich można miec 2 pożyczki,jeśli jedną spłacamy o czasie,drugą otrzymamy,kiedy wpłacimy 3-4 ratę.Kiedy klient dla nich stanie się wypŁacalny po spłacie 4 raty przyznawana jest druga pożyczka.Duża przyznawalność jest w Aasa Polska,powierzchowni e sprawdza BIK,BIG. a potrzebny tylko dowód dowód.
Cytować

Dodaj komentarz

złamana zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

feniko200

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions