Vanquis Bank - droga do zdolności kredytowej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Vanquis Bank
vanquis
Aktualna reklama
vanquis bank reklama
Strona WWW
vanquis bank strona www
Forma umowy internet, telefon
Kwota pożyczki 1100 - 15000
Max. termin spłaty 4 lata
Możliwość przedłużenia TAK
Wiek pożyczkobiorcy od 18 lat
Dochód TAK
Umowa o pracę NIE
Metoda wypłaty:
 • Przelew
 • Przekaz

TAK
NIE
Weryfikacja BIK TAK
BIG:
 • Infomonitor
 • KRD
 • ERIF
 • KBIG

TAK
TAK
TAK
NIE
Koszty windykacji -
Kraj ANGLIA
Dane kontaktowe Biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta
Vanquis Bank Limited (Sp. z o.o.)
Oddział w Polsce
Al. Jana Pawła II 23
00-854 Warszawa
NIP 5263085060
REGON 146102300
KRS 0000418649
Infolinia • (22)3075555 (nowi klienci)
• (22)3979101(obecni klienci)
Godziny otwarcia
• pn -pt
• sobota
• niedziela

8:00 - 20:00
9:00 - 17:30
-
Firmy powiązane:

Provident Financial plc
strona internetowa vanquis.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Vanquis bank siedziba

Vanquis Bank firma pożyczkowa?

Vanquis Bank wymyka się jednak takiemu uogólnieniu. Zna go chyba niemal każdy kto spotkał się z pożyczkami pozabankowymi.

Istotnym jest, że nie jest to kolejny parabank. Vanquis Bank Limited jest instytucją kredytową utworzoną w 2002 r. za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Wielkiej Brytanii i mającą swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, prowadzącą swoją działalność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przez oddział, nadzorowaną przez właściwe władze nadzorcze Wielkiej Brytanii i nienadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem art. 141c ust. 2 i 141a ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz. U. z 2002 r. Nr 72, poz. 665, ze zm.). W Polsce Bank działa poprzez swój Oddział, stosownie do decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 20 marca 2012 r.

Strona firmy Vanquis Bank jest przejrzysta i zawiera wszystkie niezbędne informacje zarówno o produktach, powiązanych z nimi usługach dodatkowych jak również o firmie i procedurach składania wniosków.

Oferta Vanquis Bank.

Firma wchodząc na Polski rynek wywołała trochę zamieszania, ale również przyniosła produkty niespotykane poza sektorem bankowym jak karty kredytowe, a następnie pożyczkę odnawialną. Na dodatek zaoferowała swoją kartę i pożyczkę osobom z tzw. złym BIK-iem. Wszystko to ponieważ została stworzona z myślą o Klientach indywidualnych, posiadających średnie i niższe dochody oraz mających trudności z uzyskaniem pożyczki lub karty kredytowej ze względu na swoją historię kredytową.

Aktualnie w ofercie znajdują się 3 główne produkty:

1. Pożyczka odnawialna. Można spokojnie spłacać ją nawet przez 4 lata (przy limicie pow. 4400 zł).

2. Linia Kredytowa. Płacisz odsetki tylko od wykorzystanej kwoty

3. Karta kredytowa. Klasyczne 56 dni bez odsetek, bez opłaty za wydanie karty , a także opłaty miesięcznej za udostępnienie limitu kredytowego (po spełnieniu minimalnych wymogów dotyczących transakcji kartą).

W każdym z tych produktów na początek otrzymuje się limit od 1100 do 5500 zł

Co ważne w przypadku wszystkich trzech produktów klienci mogą liczyć na podwyższenie limitów nawet do wysokości 15000 zł.

W przypadku linii kredytowej i pożyczki odnawialnej wystarczy zatrudnienie na podstawie dowolnej umowy, prowadzenie działalności gospodarczej czy pobieranie emerytury/renty. Firma akceptuje również inne udokumentowane źródła przychodów.

Dodatkowo w ofercie znajduje się usługa o nazwie "Opcja Odroczenia Płatności", która przy produktach kredytowych umożliwia zawieszenie spłaty zadłużenia nawet na 12 mies.

Choroba, wypadek, narodziny dziecka czy nagła potrzeba - w zależności od okoliczności, które sprawiają, że musi się skorzystać z takiej opcji firma odracza spłatę i może odstąpić od naliczania odsetek i prowizji. Adekwatnie do przyczyny i warunków usługa ta nazywa się: zamrożenie rachunku, zamrożenie płatności lub wakacje kredytowe. Dokładniejsze informacje można znaleźć na stronie firmy.

Jedyne co może niektórych martwić to, że pożyczki i kredyty od Vanquis Banku nie należą do kategorii błyskawicznych, chociaż w przypadku np. karty kredytowej możesz skorzystać z przyznanych pieniędzy, jeszcze zanim karta przyjedzie do Twojego domu.

Na pocieszenie warto jeszcze pamiętać, że Vanquis Bank należy do firm bezpośrednio współpracujących z BIK. Dzięki rzetelnej spłacie pożyczek można dzięki temu podreperować swój nadszarpnięty wizerunek kredytobiorcy i podnieść punktację BIK.

Samo złożenie wniosku trwa tylko 10-15 minut i nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta lub złożyć wniosek przez internet. Podczas rozmowy telefonicznej, zostaniesz poinformowany o podjętej decyzji kredytowej.

Porównanie kosztów pożyczki 1100 zł na 12 miesięcy
firmakwota do spłatyRRSOjak zamówić
Zaplo 1747.60 zł 150,06% Wniosek
Vanquis 1595,39 zł 106,8% Wniosek
Aasa 1724 zł 152,10% Wniosek

Komentarze   

Daniel Moore
0 #1 Daniel Moore 2015-06-18 01:28
Czy potrzebujesz pilnie pieniędzy, aby opłacać rachunki rozliczenia długów jeśli tak, email: [reklama - skontaktuj się z nami]
Cytować

Dodaj komentarz

złamana zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

feniko200

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions