Gotówka Domówka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Gotówka Domówka
 
Aktualna reklama
brak reklamy
Strona WWW
 
Forma umowy stacjonarna
Kwota pożyczki 200 - 2000
Max. termin spłaty 30 dni
Możliwość przedłużenia NIE
Wiek pożyczkobiorcy -
Dochód -
Umowa o pracę -
Metoda wypłaty:
• Przelew
• Przekaz
• Gotówka

-
-
TAK
Weryfikacja BIK -
BIG:
• Infomonitor
• KRD
• ERIF
• KBIG

-
TAK
-
-
Koszty windykacji -
Kraj POLSKA
Dane kontaktowe Koma Piotr Koprowski
os. Centrum D 2/96
31-932 Kraków
NIP 6782632182
REGON 120557340
KRS -
Infolinia • centrala - 733 113 113
Godziny otwarcia
• pn -pt
• sobota
• niedziela

-
-
-
Firmy powiązane: -
strona internetowa www.gotowkadomowka.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Siedziba
 

Pożyczka w domu

Na przełomie ostatnich lat wyraźnie wzrosło zapotrzebowanie na usługi bankowe w Polsce. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście pożyczki i kredyty. Wiadomo, że nie wszyscy spełniają wysokie często wymagania dużych banków, a przecież to właśnie te osoby najczęściej potrzebują zastrzyku gotówki. I tu pojawia się nisza, którą wypełniają różnego rodzaju mniejsze firmy, potocznie określane dziś mianem parabanków. Poza kilkoma większymi ogólnopolskimi graczami (Provident, Optima) działają one na obszarze maksymalnie kilku województw. „Gotówka Domówka” należy właśnie do tej drugiej grupy. Co jeszcze o niej wiemy? Powstała w 2013 roku w Krakowie i tam też mieści się jej główna siedziba. Jest własnością FHU Koma. Oprócz Małopolski, z jej usług mogą skorzystać mieszkańcy województw: mazowieckiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Na tle konkurencji strona internetowa tej marki prezentuje się całkiem dobrze, co w części burzone jest przez błędy typu nie działające odnośniki (konia z rzędem temu komu uda się wejść na jakikolwiek wymieniony na stronie profil społecznościowy). Znajdziemy tu prosty w użyciu kalkulator kosztów, warunki umowy, formularz informacyjny, formularz kontaktowy, czyli prawie wszystko, co interesuje potencjalnego klienta. Prawie, ponieważ brak tu informacji na temat historii samej firmy oraz relacji inwestorskich, co z pewnością osłabia jej wiarygodność.

Oferta

„Gotówka Domówka” zajmuje się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych na trzydzieści dni. Najwyższa kwota, jaką uzyskamy to dwa tysiące złotych. Wniosek złożyć może każdy. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, zadzwonić pod podany tam numer lub wysłać SMS. Warto jednak zauważyć, że firma sprawdza zdolność kredytową klienta w bazach dłużników. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, konsultant dostarczy gotówkę do domu (to jedyna dostępna opcja). W taki sam sposób zostanie dokonana spłata zadłużenia. Analizując kalkulator kosztów, można się przekonać, że są one stosunkowo wysokie. Pożyczając 200 zł, musimy oddać 280 zł. RRSO wynosi w tym wypadku aż 6262%. Ponadto warunkiem otrzymania pieniędzy jest podpisanie weksla in blanco. Firma nie przewiduje również możliwości przedłużenia kredytu, a opinie klientów świadczą o tym, że szybko wszczyna postępowanie windykacyjne. Już za SMS z wezwaniem do zapłaty pobiera 2 zł. Koszt wynikający z niewyegzekwowania spłaty to już 60 zł za kolejną wizytę. Nie brzmi to więc zachęcająco, a przecież, jak już wspominaliśmy, Gotówka Domówka to jedna z młodszych marek na rynku finansowym i z pewnością nie ma jeszcze na tyle licznej grupy stałych klientów, aby móc sobie pozwolić na stawianie tak wysokich wymagań.

Już pierwsze porównanie oferty tej marki z konkurencją raczej nie przekonuje do skorzystania z jej usług. Jednak trzeba również podkreślić jej pozytywne aspekty, które dla części klientów mogą być ważniejsze niż cena. Należy do nich z pewnością szybka procedura pożyczkowa, proste zasady weryfikacji oraz brak zbędnych procedur i formalności.

Dodaj komentarz

złamana zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

feniko kampania reklamowa

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions