Prometeusz

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Prometeusz
prometeusz pożyczki
Aktualna reklama
brak reklamy
Strona WWW
prometeusz  strona www
Forma umowy stacjonarna
Kwota pożyczki 50 - 700
Max. termin spłaty 30 lub 60 dni
Możliwość przedłużenia TAK
Wiek pożyczkobiorcy od 30 do 85 lat
Dochód TAK
Umowa o pracę NIE
Metoda wypłaty:
• Przelew
• Przekaz
• Gotówka

TAK
brak info
TAK
Weryfikacja BIK NIE
BIG:
• Infomonitor
• KRD
• ERIF
• KBIG

nie
nie
nie
nie
Koszty windykacji -
Kraj POLSKA
Dane kontaktowe Prometeusz Finanse
Sp z o.o.
ul. Paderewskiego 48
25-502 Kielce
NIP 922-27-70-826
REGON 060009833
KRS 0000229344
Infolinia • 0801 000 606
• (041) 344 73 98
Godziny otwarcia
• pn -pt
• sobota
• niedziela

9:00 - 17:00
-
-
Firmy powiązane: twojachwilowka.pl
strona internetowa www.prometeusz.org.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Z nami prościej i taniej - mówi nam Prometeusz

Prometeusz Kredyty Sp. z o.o. to firma z kilkuletnim stażem, która swoją główną siedzibę posiada w Kielcach. Działa na terenie całego kraju, a jej biura mieszczą się między innymi w Krakowie, Częstochowie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Zielonej Górze i Warszawie. Jak sama nazwa wskazuje, przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim sprzedażą kredytów gotówkowych, jednak nie jest to jedyna usługa, jaką może nam zaoferować. Jej przedstawiciele podejmują również działania na rzecz świadczeń ubezpieczeniowych oraz zwrotu odszkodowań i wierzytelności.

Trzeba przyznać, że strona internetowa Prometeusza mówiąc oględnie nie należy do najlepszych. Wręcz przeciwnie: osoby wstępnie zainteresowane ofertą nie znajdą tu żadnych konkretnych informacji na jej temat. Do niedawna nie wiadomo było jakie w przybliżeniu dokumenty są potrzebne do zawarcia umowy, czy marka wprowadziła jakieś ograniczenia wiekowe lub z tytułu dochodów, o kalkulatorze kosztów już nie wspominając. Dzisiaj jest pod tym względem odrobinę lepiej - strona zmieniła wygląd ale w dalszym ciągu kalkulator pozostaje nieosiągalny. Pod tym względem nadal istnieje przepaść w stosunku do większej konkurencji.

Oferta

Jak już wyżej wspomniano, Prometeusz chwali się bogatą ofertą usług finansowych, nas jednak interesuje przede wszystkim „Pożyczka chwilowa”. Dzięki niej jesteśmy w stanie zasilić konto o kwotę od 50 do 700 złotych. Termin spłaty to 30 lub 60 dni (z możliwością przedłużenia). Firma nie sprawdza naszej historii kredytowej, ale wymaga zaświadczenia o dochodach – dla osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz emerytów i rencistów gwarantowane pieniądze „od ręki”. Propozycja zawiera również ubezpieczenie spłaty pożyczki. Jeśli chodzi o koszty, dysponujemy jedynie przykładem reprezentatywnym dla kwoty 300 złotych (stan z października 2014 roku). W tym przypadku całkowity koszt pożyczki wynosi 103,95 zł (w tym oprocentowanie 12%), RRSO to 3632,59%. Jednak firma informuje, że wysokość kosztów może wzrosnąć w zależności od rodzaju zastosowanego ubezpieczenia. Prometeusz działa przede wszystkim za pośrednictwem swoich oddziałów, dlatego decydując się na skorzystanie z usług marki, po pieniądze musimy udać się do jednego z nich. Jeśli chcemy poznać więcej szczegółów na temat oferty, możemy skontaktować się z konsultantem dzwoniąc pod specjalny numer infolinii lub wysłać wiadomość za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Porównanie oferty naszej firmy z propozycjami innych marek nie wypada dla niej korzystnie. Jak widać w tabeli na końcu artykułu, pożyczka w wysokości 300 zł u konkurencji nie kosztuje więcej niż 80 zł, podczas gdy Prometeusz pobiera ponad 100 zł. Trzeba do tego doliczyć również ubezpieczenie, a trzeba też pamiętać, że przedsiębiorstwo nie prowadzi obsługi domowej.

Z innych godnych uwagi faktów warto podkreślić, że firma ma dosyć bogatą ofertę: chwilówkę, pożyczkę ratalną nawet na 21 miesięcy oraz pożyczkę pod zastaw samochodu.

Porównanie kosztów pożyczki 300 zł na 30 dni
firma kwota do spłaty RRSO jak zamówić
Prometeusz 403,95 zł 3632,59% Wniosek
Sąsiad 327 zł 495,63% Wniosek
Telekasa 375 zł 1410,94% Wniosek

Dodaj komentarz

złamana zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

feniko kampania reklamowa

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions