Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Provident - tylko dla zadłużonych?

Provident - przez lata synonim najdroższych pożyczek dla osób z tzw. nizin społecznych. Powszechny dostęp do kredytów bankowych  pozwolił na mozolne wykuwanie takiego właśnie wizerunku w głowach społeczeństwa kredytującego się w bankach, a nie "providentach". Dla wielu stereotyp ten funkcjonuje do dziś, choć dziś nic już nie jest takie jak kiedyś.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Biorąc pożyczkę na krótki okres czasu, czyli popularną chwilówkę, nie zastanawiamy się nad tym, kto stoi za firmą pożyczkową. Ponieważ polskie prawo nie reglamentuje i nie koncesjonuje dostępu do tego segmentu rynku firmą pożyczkową może stać się każdy przedsiębiorca i to w ciągu kilku godzin. I bardzo podobnych chwilówek udzielać może przysłowiowy Pan Ziutek mający siedzibę w garażu jak i konsorcjum finansowe operujące milionami.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Windykacja chwilówek

to zespół działań polegający na przypominaniu klientom zalegającym ze zwrotem zaciągniętych pożyczek o konieczności tegoż zwrotu, z jednoczesnym wywieraniem presji poprzez informowanie o konsekwencjach i kosztach dalszego uchylania się przed obowiązkiem wynikającym z umowy pożyczki.

Reklama

feniko200

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions