Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

bez bik artPożyczki bez BIK to towar niezwykle atrakcyjny, wysoce pożądany i przez to często wyszukiwany. Taki stan rzeczy sprawia, że wiele stron z rankingami pożyczek wyróżnia spośród porównywanych pożyczek te, mające jakoby nie mieć związku z BIK-iem. Pokusa ściągnięcia klienta jest duża, ale uważamy, że należy wykazać pewną dozę rzetelności i nie fantazjować. Chcielibyśmy niniejszym unaocznić, że coraz więcej firm pożyczkowych korzysta z rejestru BIK.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Windykator telefoniczny

Przekredytowanie (nadmierna ilość chwilówek w stosunku do możliwości finansowych) jest jednym z najczęściej spotykanych problemów polskich dłużników. Konsekwencjami przekredytowania i opóźnień w spłacie zobowiązań z tytułu pożyczek jest rozpoczęcie w stosunku do dłużnika czynności windykacyjnych.
Wiele dłużników cierpnie już na sam dźwięk tego słowa. Budzi ono grozę spowodowaną niewiedzą, stereotypami oraz zasłyszanymi opowieściami o windykatorach. A jak to wygląda naprawdę i czy jest się czego bać? Myślę, że lektura tego krótkiego artykułu otworzy oczy wielu osobom (jest ich jeszcze wielu) mylącym windykatora z komornikiem.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

moneta

Jesteś zatrudniony na umowę o pracę i posiadasz zajęcie komornicze? Nie wiesz, jak daleko posunie się Twój pracodawca dokonując potrąceń na rzecz Twoich niespłaconych kredytów? Zastanawiasz się, czy aby na pewno zastosował się do przepisów Kodeksu pracy i dokonując zajęcia nie naruszył kwoty wolnej od potrąceń? Aby to sprawdzić odszukaj w poniższej tabeli kwotę swojego wynagrodzenia netto i sprawdź ile otrzymasz pieniędzy, po przeprowadzeniu egzekucji przez pracodawcę.

Reklama

feniko200

Informacja z BIK

Ostatnie komentarze

Szukaj

Powered by JS Network Solutions